whatsapp telefon
CALL CENTER+90 242 606 22 85

Gezilecek Yerler

ALANYA KÜLTÜR TURU

Anadolu'yu süsleyen yüzlerce kaleden bugün ayakta kalabilmiş ALANYA KALESİ. Tarihi milyonları bulan DİM MAĞARASI, meyveleri elleriniz ile toplayacağınız MEYCE BAHÇELERİ, Çardaklarda eşsiz manzaraya sahip DİŞM ÇAYI YEMEK MOLASI ve ardından Alanya şehir merkezinde gezerek alışveriş de yapabilirsiniz. Kısaca gününüzü gün edeceğiniz bir gezi turu.

SİDE MANAVGAT TURU

Side çarşısında başlayan gezimiz, APOLLON TAPINAĞININ eşsiz görüntüsü ile tarihe bir yolculuğa hazır mısınız? Sizi bu güzel yolculuğun ardından görüntüsü ile insanı heyecanladıran MANAVGAT ŞELALESİ ve birçok medeniyetin göz diktiği tatlı su ile tuzlu suyun birleştiği noktaya güzel bir tekne turu ve yemek molası. Hem tarihi hem eğlence ikisi bir arada güzel vakit geçirebileceğiniz mükemmel bir gün sizleri bekliyor.

ALANYA TEKNE TURU

Alanya'yı birde denizden izlemenizi tavsiye ediyoruz. SELÇUKLU TERSANESİ, KORSANLAR ve AŞIKLAR MAĞARASI gibi tarihi mağaralara birde denizden şahit olacağınız tam size göre bir tur düzenliyoruz. Aileniz ile hem yüzebileceğiniz, hemde eğlenebileceğiniz güzel bir tekne turu.

ALANYA TEKNE TURU

Turizm cenneti Antalya'mızın güzide bölgesi Beşkonak'ta adrenalin ve eğlencenin tavan yaptığı raftign heyecanını yaşamaya ne dersiniz? Güvenli ve çocuklarınızı dahi rahatça götürebileceğinizheyecanlı rafting turu sizleri bekliyor.

ALANYA QUAD SAFARİ

Dört tekerlek üzerinde heyecanlı, güvenli ve doğa ile iç içe dolu dolu bir gün geçirebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Sürüş kolaylığı ve deneme pisti ile heyecanınızı garantiye alan Quad safari tamda farklı bir heyecan arayanların turu.

YUNUS GÖSTERİSİ

Tatile geldiniz ve çocuklarınıza güzel bir süpriz yapmak istiyorsunuz. Aileniz ile gidebileceğiniz, farklı su canlılarının görsel bir show yaptığı bu turumuzda, yunuslarla birlikte yüzerek çocuklarınıza değişik bir ödül verebilirsiniz. Sadece çocuklarınız için değil, sizin için de farklı bir deneyim olduğu turumuza aileniz ile misafirimizsiniz.

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Ben karada değil denizde daha çok eğlenirim diyorsanız size alternatif bir heyecan turu. Paraşüt ile ayaklarınız yerden kesen bu aktivite, sizleri adrenalinin doruğuna çıkartacak. Bu kadar heyecanı sizlere güvenli bir adreste sunuyoruz. Korkularınızı yeneceğiniz profesyonel ekibimiz ile farklı bir aktivite.

DALIŞ

Denizin altında farklı bir yaşam, farklı bir doğal zenginliği tanıklık etmek için, sizleri güvenli ve profesyonel ekiplerimiz ile birlikte suyun altındaki yaşama yönlendiriyoruz.Rüya gibi bir dalışa bende varım diyorsanız, sizi ekibimize dahil etmekten mutluluk duyarız.

JEEP SAFARİ

Antalya'yı çevreleyen toros dağlarının eşsiz Alanya manzarasında başlayacak gezimiz, 1000 metre rakımlı tarihi köydeki Camii, yörük çadırı, otantik köy evi ziyaretleriyle devam edecek. Köyden ayrıldıktan sonra orman yolunda heyecan verici bir off-road macerasına hazır olun. Öğle yemeğimizi Dim Çayı'nın serin suları üzerinde kurulu çardaklarda beklerken bu huzur verici atmosferde dinlenebilir veya doğal havuzlarda serinleyebilirsiniz.

<%-- Global site tag (gtag.js) -XORIA Google Analytics --%>